Zaprojektowane z myślą o Tobie

3-kondygnacyjne kameralne budynki zatopione w zieleni to najlepszy wybór dla poszukujących mieszkania w tej części Opoczna.

Duże okna, przestronne balkony, ogródki, nowoczesny design budynków, windy, a także nieszablonowy projekt otoczenia sprawiają, że nikt, komu zależy na jakości i dopracowanym standardzie miejsca, w którym żyje nie będzie zawiedziony. “Zielone Zacisze” to ogrodzone osiedle składające się z dwóch budynków, połączone garażem podziemnym, z placem zabaw, zagospodarowanym terenem, oraz mnóstwem zieleni. Mieszkania o metrażach od 38 m2 do 54 m2 i funkcjonalne układy dostosowane do potrzeb mieszkańców, dla mieszkań przewidziane jest ogrzewanie gazowe z sieci. Mieszkania na parterze wyposażone są w przestronne ogródki lub balkony. 

OSIEDLE "ZIELONE ZACISZE" w OPOCZNIE

Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, wybierz mieszkanie dopasowane do potrzeb.

II Etap budowy Osiedla Zielone Zacisze w Opocznie to kontynuacja naszej wizji nowoczesnego osiedla mieszkaniowego, położonego w zacidzu miasta, w otoczeniu zieleni a zarazem położonego w bliskiej odległości od miasta. Nowoczesne, deweloperskie osiedle ZIELONE ZACISZE w OPOCZNIE to propozycja dla osób, które cenią sobie dobrze skomunikowaną część miasta.

Drugi etap inwestycji Zielone Zacisze opoczno, to dwa czterokondygnacyjne budynki z przestronnymi tarasami, windami, komórkami lokatorskimi, parkingiem podziemnym oraz miejscami postojowymi, zlokalizowany po sąsiedzku z I Etapem osiedla Zielone Zacisze.

W naszej ofercie znajdują się mieszkania 1, 2, 3 – pokojowe w metrażu od 33 m2 do ponad 58 m2. Istnieje również możliwość łączenia mieszkań.

Termin rozpoczęcia inwestycji IV Q 2021 r., termin zakończenia inwestycji I Q 2023 r.